Blog będzie o moich przygodach z haftem, szyciem, i pasją robienia z niczego coś. Pewnie znajdzie się też miejsce na moje dziecko i podchody do techniki pergamano :
Blog > Komentarze do wpisu

ŻŻŻŻŻŻ jak Życie

Coż to takiego to życie? Pasmo nieporozumień, przeplatane naprzemiennie mniej lub bardziej dziwnymi sytuacjami. Tu niby szczęście, a za rogiem pech podkłada Ci nogę. Zbliża się Boże Narodzenie - czas w którym zawsze i niezmiennie od kilku lat zawsze coś dzieje się i to niekoniecznie pozytywnego i radosnego. W tym roku wybitnie dopadło mnie jakieś zniechęcenie i brak wiary we własne siły i w lepsze jutro. Zbliża się czas wielkich postanowień, wielkich zmian i pojednań a ja co?????????? nie mam motywacji, nie mam punktu zaczepienia a może wydarzenia, które pchnęło by mnie do działania. Mam zero werwy życiowej i iskry. Czasami zastanawiam się, gdzie podziała się tamta dawna Beata, pełna szalonych pomysłów, pełna radości i werwy do życia, gotowa góry przenosić. Coś się we mnie wypaliło i czuję że nastąpił punkt zwrotny w moim życiu, tylko w którym kierunku tu iść ???????????

 

Serdecznie dziękuję za przesyłkę z HSP i ostatnią przesyłkę w zabawie podaj dalej oraz karteczkę świąteczną z Kłodzka. Zdjęcia zamieszczę niebawem.

środa, 16 grudnia 2009, zahaftowana

Polecane wpisy

  • Zakupki i nie tylko

    W zeszłym tygodniu miałam wolny dzień i wybrałam się na sześciogodzinną wędrówkę po mieście. Przyznam szczerze, że wróciłam z mieszanymi uczuciami. Moim głównym

  • Czekoladowe ślimaczki

    Podaję przepis na pyszne i banalnie proste do zrobienia czekoladowe ślimaczki Składniki: 1 opakowanie ciasta francuskiego 300 g kremu do smarowania typu NussMil

  • Zakupki jak to poprawia samopoczucie :)

    Ostatnio byłam w takim fajnym sklepie budowlanym i wydawać by się mogło, że tam nic potrzebnego do xxx nie ma a tu proszę. Znalazłam takie fajne pudełeczko. Pos

Komentarze
oura512
2009/12/16 22:53:06
Chciałabym Ci w takim razie podarować moc uścisków, które mam nadzieję, dadzą Ci siłę na poradzenie sobie ze wszystkimi problemowymi sytuacjami, które staną Ci na drodze :) :)
Będzie dobrze :) Pozdrawiam!
-
makneta
2009/12/18 14:17:40
Pragnę Ci serdecznie podziękować za paczuszkę, którą przygotowałaś dla mnie w ramach wymiany u AgnieszkiMD.
Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę zdrowych i wesołych Świąt.
Makneta
-
blogagnieszki
2009/12/19 10:30:22
Beatko mam nadzieję, że wszystko się u Ciebie ułoży, wybierzesz dobrą drogę dla siebie, a święta spędzisz już bez żadnych zmartwień :). Trzymam mocno kciuki za, to żeby było dobrze ... zresztą musi być :).

A tak z innej beczki. Pisałaś Beatko ostatnio, że będziesz wysyłać paczuszki, do mnie jeszcze nie dotarła i nie wiem czy się gdzieś zapodziała czy jest jeszcze u Ciebie :).
-
2009/12/24 09:56:38
Tobie i Twoim nabliższym życzę zdrowych , pogodnych i radosnych Świąt, a ten wyjątkowy nastrój niech Was nie opuszcza...:)